Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meg tudom ezt oldani?

Meg tudom ezt oldani?

Figyelt kérdés

A gépem elromlott, én annyira nem értek hozzá, hogy mi lehet a baja, de nagyjából tudom a dolgokat ha valamit szerelni kellene.

Ez egy igen olcsó gép, viszont szeretném még használni egy kicsit, illetve jó lenne azért ha meg tudnám oldani még ha csak segítséggel is.

Privátban leírnám mit csinál jelenleg, illetve az előzményeket, hogy hogyan mutatkozott a hiba stb.

Nagyon hálás volnék, a segítségért, és tudom, egyszerűbb lenne elvinni, de nagyon szeretném megcsinálni, és jól jönne némi segítség egy ehez jobban értőtől. :)


2019. júl. 9. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ide leírnád mi a baja,akkor tud más is segíteni neked,nem csak egy ember,nekem pl itt GY.K.-N eléggé sokan segítettek hasznos tanácsokkal és azóta is működik minden.
2019. júl. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!