Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy benaughty fiókom....

Tibor1998 kérdése:

Van egy benaughty fiókom. törölni akarom számítógépen a fiókot mert csak ott lehet azon belül a számlázási előzményekben. igen ám de olyan lehetőség ott nincs. hogy töröljem a fiókomat?

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 13:53
 1/1 Attila BM válasza:
A benaughty amcsi weboldallal VIGYÁzat. Csalók... Én úgy estem áldozatává a weboldalnak hogy egy másik Wantsmater nevű oldalon regisztráltam. Miközben fent voltam a weboldalon, többször előúgrott a benaughty hirdetés. Elég volt csak a zöld fehér start now gombra kattintani, és már le is vette a kártyáról az egyhavi díjat, felhasználva az adatokat a másik weboldalról!!! Automata regisztráció történt. A fiókot törölni lehet a saját beállításokban, s azáltal megszűnt az előfizetés is!
2019. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!