Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok nyomkovetest...

Hogy tudok nyomkovetest állítani egy mobilinternetes telefonra? Bármilyen megoldás érdekel.

Figyelt kérdés
Vagy valaki tud segíteni tile nevű bluetoothosos követővel, ha nincs az aktuális helyen bluetoth?

2019. júl. 10. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi az hogy az aktuális helyen nincs bluetooth? Nem a wifivel kevered? Hogy jön ez a nyomkövetéshez?
2019. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vannak mobilkövető, "lopásgátló" alkalmazások:

* Az Android beépítettje: [link]

* iPhone és társai: [link]

* Prey: [link]

* Cerberus: [link]

2019. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első! Vettem egy tile mate nyomkövető nekem az autóba kellene, hogy lássam, merre jár az autóm.. és az bluetoothos nem értem az angol használati utasítását.. blueroothal működik de ha nincs au autóba a bluetooth nem tudom.h működik e


Vagy tegyék.melle egy telefont? De akkor már ak aktuális pozícióját -bővülhettél is megtudom nézni????

2019. júl. 10. 14:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves második! Köszönöm. Olyan van amivel egy másik telefon pontos helyzetet is megtudom.nezni? Ez olyan ? Mert meg nem jöttem rá, hogy kell
2019. júl. 10. 14:49
 5/6 anonim ***** válasza:

#3: a tile csak ~100 méter távolságra jó - elfelejtett helyre rakott eszközök helyi lokalizációjára - nem nyomkövetésre.


#4: Az általam javasolt programok okostelefonok lopásgátlására, nyomkövetésére használhatóak. A nem gyári alkalmazásoknál az okostelefonra fel kell telepíteni az alkalmazást, regisztrálni kell az alkalmazás weboldalán, és ha az okostelefonon van net - akár mmobilnet, akár wifi - és van helymeghatározást elősegítő GPS-jel is, akkor az alkalmazás weboldalával felderíthető az eszköz holléte.


Autóhoz vannak külön megoldások, amik tartalmaznak egy GPS-vevőt (a helymeghatározás elősegítendő), egy GSM/GPRS-modemet (hogy fel tudjon kapcsolódni a mobilhálózatokra) és egy vezérlőrendszert (ami ezt a kettőt összeköti és vezérli). Mindez adott időközönként jelenthet egy Interneten levő szerverre, egy adott mobiltelefon-számra, de aktiválható is akár mobiltelefonról, akár webes alkalmazásból.

Ebből aztán vannak mindenfélék - szerény véleményem szerint keress meg ezzel egy riasztószereléssel foglalkozó autóvillamossági szakembert.

2019. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 CspCsj ***** válasza:

Sinotrack ST-H02 eszközt próbáltam pár hónapig.

SIM kártya kell bele mobilinternettel.

Kínából 5ezer, - magyar boltból, garanciával 20ezer.

A megtett útvonalakat ingyenesen a sinotracking.com weboldalra bejelentkezve tudod visszanézni. (DEMO gombbal belépve most is megnézheted a lehetőségeket)

2019. júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!