Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Trójai vírust kapott a laptopo...

Trójai vírust kapott a laptopom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Le akartam tölteni egy plugint FL studioba,feltelepítettem,kért valamilyen hálózati kártya elfogadást.. Defenderben leállítottam őket és indítottam egy vizsgálatot. várom hogy vége legyen. Mit csináljak?

2019. júl. 10. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Defender nem talál valamit vagy csak úgy a biztonság kedvéért lefuttathatsz más prgoramot. Malwarebytes-nak vannak jó szoftverei ingyen is...

Mást nagyon nem tudsz max újratelepíted az egész gépet.

2019. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Defender talált párat,próbálom eltávolítani őket,de csak karanténba rakja őket,ahonnan meg visszaállítja..
2019. júl. 10. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"A Defender talált párat,próbálom eltávolítani őket,de csak karanténba rakja őket"

...ahonnan el is távolíthatod: Előzmények fül/ az Összes eltávolítása gomb:

[link]


De hogy a kártevő kevésbé fejthesse ki a hatását, futtass kártevőkeresőt - akár az említett Malwarebytes-ot, akár mást - Csökkentett mód hálózattal módban:

[link]

de használhatsz rendszerinduláskor lefutó kártevőkeresőt is:

[link]

2019. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lenyomtam a shiftet,ujrainditas,es gep alaphelyzetbe allitasa. Letisztitas. Most visszaallitom alapallapotba. Remelem sikerul! Szoritsatok
2019. júl. 10. 20:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Végeztem. Nem tapasztalok hibákat.. remélem hogy ezt a vírust leküzdöttem. :D Kettes,köszi a linket!
2019. júl. 10. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!