Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vezetékes vagy vezeték nélküli...

Vezetékes vagy vezeték nélküli fejhallgatót éri meg jobban venni?

Figyelt kérdés
Ha megkérlek megtudod indokolni miért azt éri meg jobban? :) Köszönöm! :)

2019. júl. 10. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
vezetékes:
2019. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

félrenyomtam sorry:/


naszóval

vezetékes:

- sokszor olcsóbb

- nekem azt mondták jobb a hangzása is jópárnak, bár ez márkától és kategóriától is függ természetesen.


vezeték nélküli:

- 3-4 óránál tovább nem bírja

- van egy hatósugara aminél távolabb nem lehet a két eszköz

- nincs kábel, tudsz közben bármit csinálni.


Én jelenleg 2 bluetooth-os fülessel rendelkezem, az egyik utcai zenehallgatásra(ha elmegyek otthonról) és beszélgetésekre van (xiaomi airdots). Ezen kívül van egy bluetoothos fejesem amit csak zenehallgatásra használok amikor már semmit se csinálok csak ülök vagy fekszek a gép előtt.


Ez a két eszköz perfectül megfelel az én igényeimhez. Úgyhogy a vezeték nélkülieket hasonló mozdulatoknál, cselekedeteknél ajánlom.


Ezen kívül van egy kábeles fülesem, ami gamer. Igaz ebben vezeték nélkülit nem próbáltam, de mivel egy helyben vagy nem zavar a kábel istenigazából szóval nekem megfelel.


Árat tekintve igazából mindhárom eszköz olcsó volt. a vezetékest én 3-4 ér vettem ehhez képest nagyon jó hangminőséget biztosít. A bluetoothos termékeim drágábbak voltak abból olcsóbbat nem is találtam.

De hát márka, minőség stb mindentől függ lényegében :)


Nem írtad le konkrétan milyen tevékenységet végeznél közben sajnos, de én a bluetoothosat ajánlom. Azér ha veszel egy vezeték nélkülit pár év vezetékes használata után nagyon meg fogsz lepődni mennyivel egyszűbb és jobb.

2019. júl. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
En vezeték nelkulit vennék mert nem szeretek kötve lenni.
2019. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, nagy segítség volt! :)
2019. júl. 14. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!