Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől gyűri be, majd tépi...

Mitől gyűri be, majd tépi össze az Epson típusú régebbi fajtájú tintasugaras nyomtatóm a lapokat nyomtatásnál?

Figyelt kérdés
Nagyon piszkosan nyomtat, tinta foltos lesz az egész lap, ha sikerül nyomtatni, de van, hogy összetépi a lapot és a nyomtatás emiatt nem sikerül. Egyik napról a másikra vettem észre, hogy ezt csinálja, nem tudod miért csinálja ezt, ugyan úgy szerettem volna vele nyomtatni mint eddig. Személyesen úgy vettem észre, hogy picit másabb most a nyomtató hangja mint eddig, amikor rendesen működött és mintha a nyomtató fej gyűtné be, illetve tépné szét a lapot amikor jobbra-balra mozog. Epson sx420w nyomtatóról van szó. Mennyire komoly a hibája ezek alapján szerintetek? Lehet inkább 1 új mondjuk lézer nyomtatót kellene inkább beszereznem?
2019. júl. 11. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Görgőhiba vagy idegen tárgy van a készülékben. Találkoztam már begyűrt lappal, 5forintos érmével, legoval, gyönggyel, virág darabbal. Nem biztos hogy megéri egy anno 20e forintos gépre még költeni, el kell engedni.
2019. júl. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!