Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10-et a hivatalos...

Windows 10-et a hivatalos honlapról letöltve meddig lehet használni?

Figyelt kérdés
Hány napig használhatom aktiválás nélkül? Ha veszek dos-os laptopot, akkor pendriveról könnyen feltelepíthetem? Lesz aktiváló kulcsom is, de az kb még 2 hét.

2019. júl. 12. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
30 napig használhatod.
2019. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bármeddig. Kint lesz egy kis vízjel hogy Aktiváld a Windows rendszert a gépházban, meg a Téma beállításokat letiltja.


De a rendszered működni fog, és frissíteni is fog szépen (nem úgy van már mint a Win 7-nél volt, hogy ha nem aktiváltad akkor nem frissített, meg kikapcsolgatott meg ilyenek...)

2019. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Komolyan? Semmibe nem korlátoz? Túl szép h igaz legyen :)
2019. júl. 12. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogynem korlátoz, hisz írtam hogy a téma résznél elég sok dolgot letilt, nem tudod a szineket változtatni, meg még pár beállítást.

Több gépen is használom így 2011 óta, és megy szépen

2019. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bármeddig használhatod. Én telepítettem egy megbízás kapcsán, és amint kiadta a vízjelet, akkor az internetről egy lelopott aktiválókulccsal megteheted az aktiválást, újraindítod a gépet, és máris eltűnt. :D
2019. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!