Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 összes böngészőjébe...

Windows 10 összes böngészőjében miért állnak le azok az oldalak ahol vírusírtót lehet szerezni? Mintha le lenne tiltva pedig nem. Hogy lehet ezt megoldani? Telefonon működnek azok az oldalak, de a gépen nem.

Figyelt kérdés

2019. júl. 14. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
A meglevő vírusod így óvja magát..
2019. júl. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 belapus ***** válasza:

Valóban ez a legvalószínűbb magyarázat.Ilyenkor általában még a Windows Update oldala is elérhetetlen.

Esetleg próbáld meg újraindítani a csökkentett mód hálózattal lehetőséggel, majd - ha engedi - elnavigálni az ESET Online Scanner oldalára.

Másik megoldás lehet valamilyen Rescue Disk használata.

2019. júl. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

egyes oldalak ezt írják:

This site can’t be reached support.kaspersky.com’s server IP address could not be found.

Try running Windows Network Diagnostics.

DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN


mi a teendő??

2019. júl. 14. 10:47
 4/8 anonim ***** válasza:

mi a teendő??


Vírusirtó CD v Penről bootolni és leirtani a vírust..

2019. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Noobok.... Saját gépemet visszaálítottam két nappal előbbre és már minden jó ha vége jó :P
2019. júl. 14. 15:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Noobok az... zabálja meg a géped
2019. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Majd csak álmodban :D
2019. júl. 14. 18:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Saját gépemet visszaálítottam két nappal előbbre én is és megnéztem a jövő heti lottó nyerőszámokat.. Hátha bejön. :P
2019. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!