Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért akadozik az internetes...

Miért akadozik az internetes élőadás?

Figyelt kérdés

A belarusz tévé hírműsorait szoktam nézni, de mióta új számítógépet vettem (egy hete volt), nem tudom. Akadozik a videó, kb. 5 másodpercenként fél percig tölt. De nem mindig csinálja, leginkább csak a délután 3 és az este 9 órai műsoroknál csinálja (itt 2 és 8 óra), néha a délinél (itt 11 óra) is, máskor nemigen. Mi lehet az oka? Hogy lehetne megoldani, ha nem a lejátszó baja?


ASUS VivoBook Max; Intel Atom x5-E8000 CPU 1,04GHz; 4GB RAM; 500GB HDD


Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!



#videó #Asus #laptop #internetes élőadás
2019. júl. 16. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Magad adtad meg a választ: Intel Atom x5-E8000 CPU 1,04GHz; 4GB RAM; 500GB HDD 5400rpm
2019. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha ez lenne az oka, valószínűleg nem csak ez akadozna, hanem minden videó, de legalábbis élőadás, de csak ez akadozik más nem.
2019. júl. 16. 19:46
 3/8 A kérdező kommentje:
Valamint ellenőríztem, az élőadás nézése közben a feladatkezelő szerint sem a processzor, sem a memória, sem a merevlemez és sem a hálózat nincs túlterhelve.
2019. júl. 16. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak a hangot hallgasd kép nélkül. Akkor is akadozik..?
2019. szept. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Így közel 8 hónappal később válaszolnék: akkor is akadozik, ha csak a hang megy a kép nem.
2020. ápr. 30. 18:15
 6/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

8 honapja akadozik? Az jo


hat ha nem a te netedel van baj akkor valaki mas netevel valamelyik amin keresztul eljut hozzadig


Azt azert nem irtad pont ami lenyeges hogy vga, gpu, igp hogy van terhelve az sincs nagyon? Mert akkor oke, de ha levan akkor megtalaltad az okat

2020. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

azon nem tudsz javitani


legfeljebb bios t frissited amit amugyis erdemes laptop gyartoi oldalarol


ezenkivul chipset drivert frissited es intel hd graphics drivert ezt intel oldalarol inkabb

2020. ápr. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


ha ez a laptopod


windows t hasznalsz amugy?


[link]


nem tudom ez e a laptopod intel oldalan csak regi Win7 32bit es HD Graphicy driver van a procidhoz 2016 os...


verzio szam alapjan jo a Cherry Trail hoz a te procidhoz, probalni meglehet

mar ha akarod es latod ertelmet es nem eleve legfrissebb...


Bios t csak akkor ted fel ha megtalaltad laptopodat Asus Support ban a Service "kod" vagy Serial "szam" alapjan ami laptop aljan van altalaban


Xy4

2020. ápr. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!