Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik mobilalkalmazásnak,...

Melyik mobilalkalmazásnak, van ilyen értesítési hangja?

Figyelt kérdés
Már nagyon sokszor hallottam, de fogalmam sincs melyik közösségi média, vagy mobil alkalmazás hangja lehet. Az is lehet, hogy csak egy telefon márka saját értesítése? Olyan mintha egyszer egy magas hangú kis csengőre koppintanának, és az lecsengene. Ilyen tinn...

2019. júl. 17. 16:29
 1/3 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=K3SrGE0mXKg

0:31 től hallani, valami hasonló, vagy talán ugyanaz. Tudom, hogy ez Facebook, de mikor küld ilyet? Én még sosem hallottam a sajátomnál.

2019. júl. 17. 16:39
 2/3 anonim ***** válasza:
A videó azt sorolja fel, miket választhatsz a Messenger beállításaiban üzenethangnak.
2019. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aha. Viszont hallottam már ugyanarról a telóról normál Messenger és ezt a hangot, pár perccel egymás után. Akkor csak van valami más aminek ez a jelzése nem?
2019. júl. 17. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!