Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam vissza a...

Hogyan állítsam vissza a billentyűzetet és az egeret alapbeállításokra?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a problémám, hogy ha csak a görgőt használom, akkor nagyítja az oldalakat.

A billentyű meg nem ír, de reagál dolgokra, szóval nem lehet rossz sem, mivel tegnap még minden jó volt vele. Benyomok egy betűt, akkor vagy új lapot hoz be (t), vagy nyomtatást (p), vagy a letöltés mappát (o), vagy nagyítja az oldalt (ó), vagy ilyen view source-t (u).


Fogalmam sincs, hogy mit nyomtam el és hogy hogy kell visszaállítani.

Akinek volt már ilyen problémája az legyen szíves segíteni!


Ja és már ki-be dugtam a kábeleket, újrainditottam a gépet is, feltelepítettem újra az eszközöket, de még mindig nem jók.



#billentyűzet #Görgő nagyítás
2019. júl. 20. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden példa amit leírtál, egy parancsot ad eredményül. Minden parancs akkor teljesül, ha lenyomják hozzá a parancsbillentyűt, ez a CTRL. A rendszer azt érzékeli, hogy a billentyűzeten folyamatosan nyomják a CTRL-t. Nézd meg hogy nincs-e fizikailag beragadva a gomb. Ha nem javult meg, akkor az eszköz rossz, cseréld.
2019. júl. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs beragadva egyik gomb sem. :(
2019. júl. 20. 11:35
 3/8 A kérdező kommentje:
Billentyűzet nélkül is nagyít a görgő. Valszeg nem a ctrl a ludas.
2019. júl. 20. 11:43
 4/8 CspCsj ***** válasza:

Itt írnak pár módszert:

[link]

2019. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 CspCsj ***** válasza:

Kimaradt:

Okozhatja energiatakarékossági beállítás.

[link]

2019. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az a helyzet most, hogy újratelepítettem a gépemet. Akkor jó lett minden.

Majd amikor újra kellett indítani a gépet a letöltések miatt és benyomtam bármelyik betűt, akkor megint ugyanazt csinálja.

Amikor újraindítom a gépet, amíg a billentyűzethez nem érek, addig jó az egér is.

Szóval tényleg nem értem, hogy most már mi van..

2019. júl. 20. 17:38
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaa és az első újraindításig jó volt a billentyűzet is.
2019. júl. 20. 17:38
 8/8 CspCsj ***** válasza:

Start menün jobbegérgomb > Eszközkezelő > Billentyűzet kategórián duplaklikk > a benne lévő eszközön duplaklikk > Illesztőprogram fül > "Visszaállás az előző illesztőprogramra" feliratú gomb kattintható, vagy nem?


Ha nem kattintható, akkor esetleg ezt próbáld:

Start menün jobbegérgomb > Eszközkezelő > Billentyűzet kategórián duplaklikk > a benne lévő eszközön jobbegérgomb > Eszköz eltávolítása > majd billentyűzetet kihúzni-újra bedugni > újra felismeri.

2019. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!