Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adott egy Windows 7 laptopon,...

Adott egy Windows 7 laptopon, Canon digitális fényképezőgép, eddig gond nélkül ment a képfeltöltés, felajánlotta az importálást, ahogy csatlakoztattam. Most nem ismeri fel a gépet, ill. kiírja a típusát, de azt írja, nem érhető el. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

CD-ről szoftver feltöltve, legújabb illesztőprogram letöltve, nem tudom, mi lehet a baj.

Hibaüzenetben az áll, a Windows nem tudja betölteni a szükséges illesztőprogramokat.

Eszközkezelőben frissítettem az illesztőprogramokat, mindennel próbálkoztam, tudna valaki ötletet adni?

Köszönöm előre is.


2014. máj. 15. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki minden usb aljzatban. Van hogy másikkal nem használja. Aztán leszednék mindent egy uninstaller programmal s megpróbálnám simán programok nélkül mit mond rá a win. De ha memóriakártyás a gép szerintem legegyszerűbb egy kártyaolvasóval ha nem boldogulsz.
2014. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, az aljzatokat mind próbáltam,leszedni leszedtem már a szoftvert és újratelepítettem, de nem segített.

Igazából az a bosszantó és érthetetlen számomra, hogy évekig így ment, és egyszer csak nem akar.

Lehet, hogy a csatlakozókábel ment tönkre? De akkor nem jelezné ki a gépet, gondolom.

2014. máj. 15. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!