Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen videóval lehetne...

Milyen videóval lehetne legtöbb pénzt keresni youtubeon?

Figyelt kérdés

Külföldi nézők számára gondolom, pár millió megtekintés már jó lenne, csak pénzre van szükségem , meló meg alig ad valamit , nem tudok félretenni 5ft-ot sem...

Olyasmi ötletekre gondolok mint a kinder tojás bontogatás.. aki ismeri a youtubeot az tudja hogy sokan azzal gazdagodtak meg , de ez sajnos már kicsit lejárt dolog szerintem , annyian próbálják hogy már az én videóm elveszne köztük,meg se találnák az emberek...

Valaki tud valami hasonlókat? Semmi ötletem sincs


2019. júl. 25. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ötleted sincs, akkor ezt a pályát nem neked találták ki.
2019. júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
LoL
2019. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát PewDiePie mint a legnagyobb követőtáborral rendelkező videós az elején csak játékot streamelt és közben bohóckodott angolul.
2019. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én már csináltam gameplayeket, videókat vágtam össze ,zenével stb volt is nézettségem de szerzői jogok megsértése miatt vagy micsoda , letiltották a csatornám mind a 3400 feliratkozóval együtt ami fél év alatt jött össze kb...


Pewnek más volt akkoriban... Ő akkor kezdte mikor még internetem sem volt és nagyon jól csinálta a dolgát , de ma már nagyon nehéz gameplayekkel feltörni mert rengetegen csinálják , ezért szeretnék valami olyasmit amivel akár csak 1x-2x bejön a nagy nézettség és dől a lé, nekem az már elég csak valami pénzt akarok kihozni belőle :)

2019. júl. 25. 22:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha megvan a titok, oszd meg velünk.
2019. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

csak a pénz miatt nem érdemes belevágni, mert könnyen nagy pofára esés lesz. főleg, ha még ötleted sincs.


mondjuk szerintem a kinder tojás bontogatás sem egy nagy ötlet, én még egyetlen ilyen videót se láttam soha - és nem is hiszem, hogy valaha fogok. ettől persze elhiszem, hogy többeknek bejött, én is hallottam róla. sok dolog népszerű, amiket én sosem néznék. a gameplay is ilyen.


de az elég vicces, hogy neked semmi ötleted nincs és azt várod, hogy mások majd megmondják neked, ahelyett, hogy megcsinálják ők, vagy max a haverjaiknak adjanak ilyen tippeket...

2019. aug. 5. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!