Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hol lehet kikapcsol...

Facebookon hol lehet kikapcsolni azt, hogy latszodjon mikor vagyok fenn?

Figyelt kérdés

Igen, tudom en is kereshetnem, keresem is, csak minel elobb kellene.

Ha esetleg valaki gyorsan meg tudna irni fejbol, hogy az oldalamra valo posztolast, hogy tudom kikapcsolni azt is megkoszonnem.


2019. júl. 27. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Huh, azota se sikerult megoldani... rakattintasz a chatre es ottvan, hogy go offline... uzenetet tudsz irni de offlineba mutat, viszont azt irni fogja, h pl. 1 perce voltal aktiv, csak nem leszel zold
2019. nov. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudom minek segitesz, ha csak bunkozva tudsz.. egyébként sajnos ez sem jo, mert most folyamatosan azt mutatja, hogy 'most' elérhető vagyok, szóval kb ugyanaz lenne. en valami olyat szeretnek, hogy semmi ne latszodjon.
2019. nov. 21. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Torold le magad a facebookrol. Nem azok a funkcioi egy oldalnak amit te kitalalsz. Chatrol tudsz offlineba menni, akkor nem kerulsz be az online listaba masoknak, ennyit tudsz tenni.
2019. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz.. tudom, hogy nem azok, de attól még érdeklődhetek, hogy így mit lehet tenni, nem?
2019. nov. 22. 03:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!