Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Átállítottam facebookon a...

Átállítottam facebookon a születésnapomat 18 év alá egy bizonyos ok miatt, de most szeretném vissza állítani de nem lehet, miért?

Figyelt kérdés
facebook
2019. júl. 27. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az embernek eleg ritkan valtozik a szuletesnapja. Esetleg irj nekik, hogy retardalt vagy es ketszer is elrontottad.
2019. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szirty ***** válasza:

"...szeretném vissza állítani de nem lehet, miért?"


Mert nem akarják, hogy ezzel "ügyeskedjenek",

2019. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Keress rá, pár alkalommal meg lehet változtatni és e változtatások közt bizonyos időnek el kell telnie.
2019. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. nyilván nekem se változott meg ,csak azt akartam elérni hogy olyanok ne bírjanak üzenetet küldeni akik nem az ismerőseim,

2. igen nyilván

3.köszi próbáltam de nem igazán találtam erről semmit hogy mennyi időnek kell eltelni

2019. júl. 27. 10:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Angolul próbálj rákeresni, ha tudsz angolul, biztos megtalálod, remélhetőleg írnak róla.
2019. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi így már sikerült ,angolul rákerestem bedobott egy angol facebook linket,és onnan átirányított egy magyar facebook linkre ahol megadhattam újra születésnapi dátumomat ,azt írták emailbe értesítenek ..még nem frissült a születésnapom ,gondolom időbe telik még bedolgozza a rendszer
2019. júl. 27. 11:10
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

nyilván nekem se változott meg ,csak azt akartam elérni hogy olyanok ne bírjanak üzenetet küldeni akik nem az ismerőseim,


1. Ez most hogy jött ide? (És úgy általában kit érdeke?)

2. Semmi köze nincs a születésnapodnak ahhoz hogy kik BÍRNAK írni neked.

3. Bírnak? Ez komoly?

2019. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha átállítod az életkorod 18 nál fiatalabbra akkor az aki nem ismerősöd nem tud üzenetet írni,úristen beleálltál abba az egy szóba mert rosszul írtam le véletenül?? 😀 Katasztrófa 😀
2019. aug. 3. 22:00
 9/10 A kérdező kommentje:
Jaj *véletlenül ,kijavítom nehogy rosszul legyél nekem 😀
2019. aug. 3. 22:02
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 van olyan beállítás (meglepő módon), hogy csak az ismerősök üzenhetnek.
2019. aug. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!