Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Engedély kérés Facebook...

Engedély kérés Facebook oldallal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Állandóan visszavonják az oldalam közzétételét, mert elvileg valódi pénzes játék, vagy mi. Igazából a Facebookon nem csinálok semmi ilyet, viszont a weboldal, amihez használom, ott sportfogadási tanácsokat adok. Direkt nem adtam már hozzá a weboldalt, de akkor is rájött pár hónap után. Állandóan kicsesznek velem, mert mire összejön pár követő, meg az ügyfelek is ott írnak, bumm, a semmiből visszavonják. Elvileg lehet kérni valamilyen engedélyt, megpróbáltam kitölteni, elküldtem, de semmi válasz eddig (jó pár napja már). Vállalkozás alatt csinálom, adó fizetve, számlát adok róla, szóval nem az a Pistike típusú lehúzós kamu oldal, valószínűleg engedélyeznék is, csak lehet, hogy nem jól csináltam, nem jól töltöttem ki. Valaki tudna segíteni esetleg?


Itt a link, amelyen keresztül lehet kérni az engedélyezést: [link]



2019. júl. 30. 03:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!