Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyibe kerül a Diablo...

Mennyibe kerül a Diablo Torrent oldalra egy regisztrációs sms, és ez megéri-e?

Figyelt kérdés
Régóta regisztrálni akarok, de hogy ez hogyan is megy azt nem tudom. Lehet meghívóval is regisztrálni?
2019. júl. 30. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el azt a fos oldalt. Ha meghívóval nem tudsz bekerülni sehova akkor már inkább a majomparádé.

Ott asszem 1000 forint a regisztrációs sms, nincs semmilyen seed kötelezettség, és gyakorlatilag az összes népszerű torrent megtalálható rajta.

Én az nCore-on meg a majmon is fent vagyok, az nCore annyiból jobb hogy az ezer éves rég cuccokat is elég sokan seedelik, viszont ahogy írtam a népszerű torrentek főleg a filmek, sorozatok, játékok, programok a majmon is megtalálhatóak és pár perc alatt letölthetők (ha jó a neted)

2019. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

# 1 Miért rossz a Diablo Torrent?


Én ezeken fent vagyok:

dev newinsane info

estone cc

bigtorrent eu

microbit eu

rebelsarea com

bitpalace cc

ztracker org

bithorlo info

facetracker eu

cerberus tracker eu

moviezone ws

teracod net

fortunatt eu


Ezt is szoktam használni de ide nem kell regisztrálni sem mert nyitott torrentoldal itorrent ws

Sokan ezt ajánlják itt gyakorin.


Ncore-n és majomon én is fent vagyok.


Amiket felsoroltam azok is rosszak?

2019. júl. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 mert vannak/voltak olyan torrentek a diablon amikben szándékos bányász scripteket találtak.

Azért az már a vicc teteje mikor valaki így akar bitcoinhoz jutni. Ez tény, igaz nem most volt hanem 1-2 éve, de számomra itt elásta magát ez az oldal.

A felsorolt "ingyenes" oldalaid közül meg csak az vállalja be akinek nem számít hogy beszed egy-két bányász scriptet vagy kártevőt. Ugyanis a szabadon regisztrálható oldalakon a kutya nem ellenőrzi hogy mi van a torrentben, plusz mindenki azt rak bele amit akar.

Nem véletlenül ajánlja mindenki az nCore-t, mivel ők nem tennék kockára a hírnevüket hogy bányász, vagy vírusos torrentet engednének feltenni az oldalukra.


A kérdezőnek meg ide válaszolnék a privátra:

Sajnos a meghívó küldés nem úgy működik, hogy csak úgy idegenek osztogatják. Egyrészt az utóbbi időben k.va drága lett, másrészt nagyon kevés az olyan ember aki bevállalja hogy egy ismeretlennek ad meghívót. Ugyanis felelősséggel jár az ha meghívok valakit az oldalra, és ha olyat csinál amit nem kéne akkor azzal én is megszívom.

Egyébként minden pénzért árult nCore meghívó kamu, nem szabad bedőlni neki 90%-ban csalók csinálják.

2019. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

# 3 Itorrent-ről mi a véleményed?

Itt gyakorin ajánlják: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..


Volt tavaly hí hogy a Ztracker is bányászott mint a Pirate Bay, meg ha akarok plusz pontot a Ztackeren rá kattintok a linkre akkor feljön egy új ablak,

Malwarebytes jelez még a mai napig is kártevőt.


Akkor felejtsem el az oldalaimat?

És csak azt használjam amit mondtál?

2019. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha fent vagy nCore-on meg majmon akkor minek használsz reg mentes torrent oldalakat? Nem értem. Főleg úgy hogy te is tudod milyen veszélyeket rejtenek.

Nekem a szabadon regisztrálható torrent oldalakról 2019-ben nem sok tapasztalatom van, ismerem őket, de jó ideje egyiket sem használom. Viszont a nagy torrentes fórumokban nem sok jót lehet olvasni róluk, sőt, csak rosszat.

Pont nemrég beszélgettem egy sráccal aki a Ztracker-ről szedett le egy win10-et, olyan információk voltak a csomag alá írva aminek a fele sem volt igaz.

Konkrétan csak telepítés után derült ki hogy egy gyakorlatilag használhatatlan (legújabb frissítések címszóval ellátott) win10-et szedett le. Oké ingyen van stb. de az idő még letöltöd, kiírod lemezre vagy szarakodsz pendrive-al, felrakod és szembesülsz vele hogy fél napot elbäsztál a semmire és rakhatod vissza a régi op rendszered.

És akkor nem beszélve a kártevőkről a fájlokban, vagy a sok trójai támadásról ami az ilyen oldalakon rendszeres. Régen mikor még nem voltam fent a majmon meg az nCore-on én is kénytelen voltam free torrent oldalakon tevékenykedni. A játékok crack fájljaiban csomószor volt valami kártevő. Egyszer a Chrome-ot úgy hazavágta reklámokkal meg törölhetetlen beépülő scriptekkel egy KaOS-os játék, hogy az egész gépet újra kellett raknom.

Szóval ilyen ez mikor a kutya sem ellenőrzi mit töltenek fel, vagy eleve szándékosan olyan torrenteket raknak fel ami bányászattal vagy reklám spam-el hozza nekik a pénzt.


Nyilván nem azt mondom hogy az összes szabadon elérhető ilyen, vagy az említett oldalak közül is minden torrentben van valami turpisság, viszont a kockázat 100x nagyobb mint egy ismert és jó hírű oldalról szednéd a cuccokat.

2019. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!