Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell uTorrenten seedelni?

Hogyan kell uTorrenten seedelni?

Figyelt kérdés
Tagja lettem egy torrent közösségnek, de még sosem volt ilyenem, így nem tudom hogyan kell seedelni.
2019. júl. 30. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Letöltés után hagyod futni a torrent klienst a háttérben, ami lehetőleg ne a vírusos fos uTorrent legyen, hanem mondjuk a qBittorrent.
2019. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy én vagyok ennyire h*lye, vagy túl egyszerű: csak bezárom, és fut magától, vagy nem kell bezárni, és mindig meg kell nyitni?
2019. júl. 30. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Állítsd be, hogy induljon a Windows-zal. Akkor nem lesz gond a seed idővel, mert az fontos.
2019. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Rendben!

Ha az én fiókomban állítom be, és ott torrentezek, de ez viszonylag ritkán van, de napi szinten egy másik felhasználói fiók van használva, akkor is fog seedelni?

2019. júl. 30. 20:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagyis ha a másik fiók van használatban (W10) akkor is seedel az én fiókomban?
2019. júl. 30. 20:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor seed-el, ha fut. Másik fiókban, ha el tudod indítani, akkor futni fog, ha nem akkor nem...

De a kötelező seed idő általában hosszabb idő alatt teljesítendő. Olvasd el, a wiki-ben.

Ha leírod melyik oldalon lettél tag, akkor lehet még infó...

2019. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
DiabloTorrent
2019. júl. 30. 21:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, ott pont nem vagyok tag... Biztos valaki tudja, mik az előírások.
2019. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!