Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A google fiòk összes keresèsi...

A google fiòk összes keresèsi elôzmènyèt, hogy tudom törôrni? Csak egyenkènt tudom, de így lassú. Az összeset lehet?

Figyelt kérdés
2019. júl. 31. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
2019. júl. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez nálam nem mûködik, nead egy szūrke kèpernyöt amin kivan választva minden de hiába nyomogatom a törlès semmir nem csinál!

Valami tipp?

2019. aug. 2. 07:08
 3/8 A kérdező kommentje:
Magyar nyelvū link kellene vagy írd le a fiòkon belūl hogy találok rá.
2019. aug. 2. 18:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Magyar nyelvű linket hogy szeretnél egy külföldi e-mail szolgáltatótól? Ha van is magyar fordítása a szolgáltatásnak , a link nem lesz tőle magyar. Ha magyar nyelvű a Google fiókod beállítása, akkor az oldal is magyar lesz. Persze előbb be kell legyél jelentkezve, hogy a link élő oldalt hozzon be.
2019. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A fiòkban hol találok a törles oldalra??

Amit linkeltèl ott a se dátumot se semmit nem lehet törörni!

2019. aug. 2. 21:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Androidròl van szó.
2019. aug. 3. 08:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt a lényegi információt miért csak most közlöd? Itt mindenki automatikusa a PC-re fog asszociálni, és abban nyújt segítséget (Mobilos kérdéseknek van saját kategóriája). Azért mielőtt felháborodsz, hogy semmi nem működik, talán le kellett volna írni hogy mihez kell segítség.
2019. aug. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na átìrtam, remélem lesz válasz!!
2019. aug. 3. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!