Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon valahogy megoldható...

Facebookon valahogy megoldható hogy ne nyomja az ismerőseim arcába, ha kommentelek valahova?

Figyelt kérdés

Eléggé idegesít. Írok egy kommentet pl egy nyilvános híroldal cikke alá, és másnap az ismerőseim ezen lovagolnak pl. hogy milyen viccesen megmondtam xy-nak, stb, nem beszólnak, csak állandóan emlegetik, mintha valami extra történés lenne egy kommentelés, vagy nem is értem...

Emellett nekem is azzal van tele a falam, hogy XY hozzászólt YZ bejegyzéséhez, és valami számomra totálisan érdektelen, irreleváns poszt, ami nem érdekelne, nem is ismerem/követem/lájkolom a megosztóját, de mivel az előző munkahelyem portása hozzászólt, muszáj látnom...

Meg tényleg ez, hogy komolyan nem szólhatok idegenekhez anélkül, hogy a face teleplakátolná ezzel az összes ismerősöm falát?

Mi értelme ennek a funkciónak? Valahogy nem lehet kikapcsolni??


2019. aug. 1. 12:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne...
2019. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!