Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook tehet feljelentést?

Facebook tehet feljelentést?

Figyelt kérdés
Kaptam egy üzenetet messengeren egy illetőtől, hogy x.y. barátja küldött neki olyan fotókat amiket nem szabadott volna (nem akarom leírni milyen, mert lehet itt is vannak szűrők, de szerintem tudjátok mire gondolok) és elküldi nekem is. Én természetesen nem voltam rá kíváncsi, ezt meg is írtam neki. Ekkor azzal jött, hogy bocsi félre ment az üzenet, nem nekem akarta. Ha jelentem a facebook-nak a "kéretlen" beszélgetést, tesznek/tehetnek feljelentést a hatóságoknál? Ez esetben nálam is kopogtatnának bizonyítékok gyűjtése miatt?

2019. aug. 1. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Tehetnek és igen, téged is meghallgathatnak. De ennyit megér, hogy egy ilyennel kevesebb legyen a világon.
2019. aug. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A facebook nem fog a magyar rendőrségnél feljelentést tenni. Főleg, hogy nem ők az áldozatok. De ettől még a küldőt letiltják valószínűleg. Feljelentést ilyen ügyben az áldozat tehet csak, ha jól tudom.
2019. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!