Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szándékosan indította újra a...

Szándékosan indította újra a szolgáltató?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!


Beszereztem egy új laptopot, amivel felcsatlakoztam az otthoni wifimre majd (UPC-nél vagyok legnagyobb csomagban) körülbelül 40-50 mb/s letöltést tudtam produkálni, sőt el is érte a 60-at(filmet töltöttem le) eddig minden szép és jó lenne, de ezt a letöltési sebességét néhány órán át bírtam csak élvezni, ugyanis egy film letöltése közben "hírtelen" elment az internet egy pár percre, de csak nálam.. a szomszéddal jóban vagyok, tehát tudom, hogy közvetlen mellettem náluk zavartalanul müködött, nos mondanom sem kell már kezdtem gyanakodni, majd mikor visszajött hírtelen már csak maximum 12 mb/s-al tudok letölteni... tehát valószínűleg szándékosan csökkentették a "kiugró" adatok miatt.. Azért érdekes ez, mert a fő gépen is csak ennyi, ahova közvetlenül megy az internet, első nap, amikor itt volt a szerelő(kábelcserét akartam, de azt mondta nem kell, mert tökéletesek, nos ehhez már téyleg nem értek, de kb 7-10 éve vannak ugyanazok.. :D szóval hiszek/hittem neki) akkor valahogy tudott produkálni anno egy 30-40-et, majd pár napra rá valahogy maximalizálódott 12-ben.. Tehát a kérdésem, hogy mit lehetne tenni? Manapság már a filmek nagyobbak, mint néhány éve a merevlemezem, szóval nem is lenne sok bajom azzal, hogy nem is maximális sebességgel jönnek le, de hogy egy tisztességeset sem lehet összehozni, ez azért már gusztustalan...



2019. aug. 1. 21:01
 1/2 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni hogy milyen a netelőfizetésed papíron, melyik szolgáltató illetve milyen routered van
2019. aug. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hypno ***** válasza:
Ha stabil sebességre gyúrsz, akkor a legegyszerűbb, ha fogsz egy UTP kábelt és azzal csatlakozol a routerhez.
2019. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!