Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet törölni a freemail...

Hogy lehet törölni a freemail profilom ha nem tudom a jelszavam? Vagyis kinek tudok írni hogy töröljék?

Figyelt kérdés
Lécci segítsetek fontos lenne,és nem találtam semmilyen e-mail címet
2010. júl. 12. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod a jelszavad, hogy lépsz be? Amúgy meg csak jelszóval lehet, hiába írsz Freemail-nek, nem tehetik meg.
2010. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez komoly? nem lehet? :O és ha feltörték?akkor hadd nézegessék csak a leveleimet hát ez nagyon jó :O
2010. júl. 12. 11:59
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ,pont azért szeretném töröltetni mert nem tudom a jelszavam !
2010. júl. 12. 12:02
 4/11 A kérdező kommentje:
és a 3 hónap már letelt,és nem törlődött,úgyhogy valószínű hogy nézegeti valaki
2010. júl. 12. 12:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Csinálj egy másikat, és ne törődj vele. Különben milyen leveleidet olvasgassa más, ha már 3 hónapja nem írsz rajta senkinek?

Ez a "feltörték a postafiókom", már legalább 15 éves duma. Senki sem töri fel a freemail postafiókodat. Minek?

2010. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
talán a régi leveleimet? :) erre még nem gondoltál?hogy nem tudtam hogy fel fogják törni és nem töröltem ki a régi üziket? sejtem is hogy ki volt,de azt kicsit hosszú lenne elmagyarázni hogy miért törte fel,ráadásul mindenhova azzal a címmel regeltem,közösségi portálokra és ilyen helyekről is jöttek az üzik stb stb .. lehet hogy 15 éves duma de komolyan ez történt és nemtok mit csinálni,bíztam ebbe az oldalba
2010. júl. 22. 08:43
 7/11 A kérdező kommentje:
már csináltam másikat de akkor te nem érted a lényeget,nekem ez a cím kell,mert számomra fontos dolgok vesztek így el
2010. júl. 22. 08:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez velem is megtörtént kb. 2 éve. Semmit nem tettek (vagy nem tehettek), hiába írtam nekik, pedig nekem is elég fontos lett volna, hogy visszaszerezzem. Sőt, még jelszó-emlékeztető (vagy biztonsági kérdés, vagy mifene) is volt beállítva, de azzal sem ment. Nyilván az volt a "tolvaj" első dolga, hogy ezt a lehetőséget is megszünteti, a jelszó megváltoztatása után.

Ha rám hallgatsz, minél gyorsabban elfelejted, és az új fiókodhoz hosszabb és bonyolultabb jelszót használsz. Meg persze használj géméjlt, biztosabban megérkeznek a levelek.

2010. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszi utolsó a választ legalább te átérzed :)
2010. júl. 22. 23:25
 10/11 A kérdező kommentje:
de ez húú de felhúz nem is mondom ki milyen dolog,hogy nem csinálnak semmit :O legalább azt megtehetnék hogy törlik azt a kibszott profilt :S még azzal is előrébb lennék mint így
2010. júl. 22. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!