Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetséges, hogy...

Hogyan lehetséges, hogy valaki távlatból látja az én privát facebook üzeneteimet?

Figyelt kérdés

Mobilról szoktam netezni, és nem egyszer egyik ismerősöm szóról- szóra vissza küldte azt , amit nem is neki írtam üzenetet? A fiók feltörésén kívűl még ez hogyan lehetséges?

Egyszer kaptam tőle egy sim kártyás telefont ajándékba

Azóta nem az első alkalom, hogy vissza mondja, amit nem neki, hanem mással beszéltem.

Amikor rá kérdezek, azt mondja nem az a lényeg, hogy honnan tudja



2019. aug. 5. 00:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Plusz sim kártyás, aranykartyas, elő fizetést
2019. aug. 5. 01:01
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg meg tudod nézni, hogy ki lépett be a fiókodba.

Viszont amit javasolok minimum a gyári beállítások visszaállítása azon a telefonon, majd jelszó csere mindenhol. (de a legjobb lenne firmware reset).

Továbbá átgondolnám, hogy a jelszavadhoz máshol nem tud-e hozzájutni.

És azt is átgondolnám, hogy nem neki írtál-e vagy, nem a másik ember küldte át neki a szöveget.


b. verzió, hogy feltörte a facebook rendszert, de szerintem erre kicsi az esély és nagyobb következménye lehet.


c. még kisebb az esély, hogy hardveresen figyeli a telefonod. Akkor új készülék kell és az már tagadhatatlan kémkedés.

2019. aug. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom megnézni hogy kilépett be a fiokomba? Es ha vissza allitom a gyári beallitasokat akkor nem vesznek el képek, videók stb?
2019. aug. 5. 02:04
 4/7 A kérdező kommentje:
Mit jelent a firmware reset?
2019. aug. 5. 02:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Elvész minden, az a lényege. Le kell menteni mindent. Kép, zene, telefonszám stb..

Holnap írok, ha más nem. De az IT részen is segítenek. Jó éjszakát.

2019. aug. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Screenshot?
2019. aug. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kozvetlen munkatarsamnak volt olyan hogy a fia adott neki egy telefont. Ők telegramot hasznalnak uzenet kuldesre ès mindig csipogott a telefonja amikor a fia ès a baratnoje egymasnak irtak ès làtta az egesz beszelgetest. De csak lenemitotta mert nem akarta olvasni ra nemsokkal vett maganak masik telefont. De hogy ez hogy miert ment igy nemtudom. Viszont lètezik h latja a beszelgeteseket pl messengeren. Probald a telo gyari visszaallitasokat is szerintem.
2019. aug. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!