Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van itt olyan, aki előfizetett...

Van itt olyan, aki előfizetett a youtube musicra? Lenne pár kérdésem

Figyelt kérdés

Van az alap csomag, ami ha jól emlékszem olyan 1500Ft/ hónap és van a Premium, ami 2000.- valamennyi.

Én az alapon gondolkodom, mert azon (asszem) lehet offline is zenét hallgatni anélkül, hogy le kéne tölteni a zenét magát. Ez igaz? Megéri? Mik a tapasztalatok? A fizetéshez meg kell adni a bankszámla adatokat vagy a telefonszámlához adódik hozzá? Bocsi, de annyira zöldfülű vagyok ezekhez.

Szóval minden érdekelne, akinek van ez az app.



2019. aug. 7. 13:28
 1/4 Derwer ***** válasza:
67%

Én kaptam egy 3hónapos próbaidőt és nekem tetszik. (ügyesen hozza be a zenéket, hogy mi az ami tetszhet.)

Hogy offline-ba mi az amit letölt, az beállítás kérdése. Van az APPban egy csúszka, mainek a maximuma 500 szám.

Ezen felül lehet kifejezetten letölteni albumokat/zenéket (APPon belül lesz elérhető) ez nem tudom, hogy beleszámít-e az 500as limitbe.


Bankkártyás fizetés van, GooglePlayen keresztül.

2019. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor tulajdon képpen le kell töltenem a telefonomra azokat a zenéket, amiket offline is szeretnék tudni majd hallgatni, vagy csinálok egy külön playlistet erre az esetre? Ez a része, hogy működik? Mert engem ez a funkció érdekelne a legjobban. Az offline mobilnet nélküli zenehallgatás:)

Köszi a segítséget!!

2019. aug. 7. 16:56
 3/4 Derwer ***** válasza:
100%
Automatikusan is letölt zenét. És te is kijelölehtsz konkrét számokat, válogatást, albumot amit letöltsön. (amit te töltesz le az külön letöltött zenék között lesz)
2019. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. aug. 7. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!