Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az hogy mások nem...

Miért van az hogy mások nem kapják meg Windows Live Messengeren küldött szöveges üzeneteimet? A gépemen van NOD32, tehát kizárt hogy vírusos, Windows Vista van rajta, és Mozilla Firefoxot használok. Miért nem kapja meg senki az üzeneteimet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 14. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is:


Lehet a te gépeden akármi,attól még kaphatsz vírust,bár nem hiszem,hogy most ez a probléma.


Arra gondolok,hogy a tűzfalad nem engedi kommunikálni.Lehet,hogy tanuló módra van állítva,és te nem engedélyezted az msnt,amikor rákérdezett a tűzfal,hogy mehet-e.

2008. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sztem telepítsd újra az msnt. A tűzfalas dologban van ráció, de sztem ha az lenne a baj akkor már bejelentkezni se tudnál a programba, de próbáld meg.

"A gépemen van NOD32, tehát kizárt hogy vírusos" ez azért kicsit erős nekem. Hidd el az enyémen is volt nod32 és elárulom: vírus is:D Ne higgy el minden marhaságot. A firefoxhoz meg nincs köze

2008. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A firefoxhoz annyi köze lehet az egésznek,hogy azon keresztül nehezebben jön át vírus.De más köze tényleg egyáltalán nem lehet az msnhez.Újratelepítés nem rossz ötlet.Abban is van ráció,amit a második válaszoló ír:)
2008. nov. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!