Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi már nem vagyunk ismerősök...

Mi már nem vagyunk ismerősök egy ideje, de pár hete fel oldottam fb-on és pár napja meg jelent nekem messengeren de nem tudom, hogy miért?

Figyelt kérdés
Hogy került hirtelen oda és ő is láthat ha elérhető vagyok ?
2019. aug. 10. 19:07
 1/5 anonim válasza:
Hogyhogy feloldottad? Le volt tiltva? És hogy jelent meg Messengeren, üzenetet küldött, vagy mi?
2019. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Le volt tiltva valaki ,fel oldottam pár hete és kb.2 napja messengeren ott van a többi ismerősöm között ,hogy elérhető, de nem írt én sem neki.

Nem vagyok ebben a témában nagy zseni ezért nem értem .

Ő is látja ,hogy elérhető vagyok ?

2019. aug. 10. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Mert te azt a lehetőséget választottad, hogy "XY üzeneteinek letiltása". Ilyenkor egyértelműen csak az üzenetküldést tiltod le, nem pedig az adott személyt. Ha az adott személyt tiltod le teljesen, akkor törlődik az ismerőslistádból.

Ezért van az, hogy visszakapcsolod a letiltott üzenetküldést, és megjelenik, ha elérhető, mivel ugyanúgy ismerősök vagytok. Igen, ő is láthatja, ha te vagy elérhető.


Remélem, segítettem!

2019. aug. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

de írja, hogy nem ismerősök...


igazából az a helyzet, hogy a Messenger névjegyzékében van még benne. onnan kell törölnöd, és akkor nem fogod látni.

2019. aug. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget !
2019. aug. 11. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!