Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » You tubera hogy kell zenét...

You tubera hogy kell zenét feltölteni?

Figyelt kérdés
Mielőtt leoltanátok, idősebb nő vagyok már, és szeretném megtanulni, segítene valaki?Ha nem akarsz vagy tudsz, görgess tovább légyszi..!
2019. aug. 11. 07:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
nem lehet, mert úgyis egyből le fogják tiltani szerzői jogok megsértése miatt..
2019. aug. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Úgy hogy csinálsz egy videót, aminek alá rakod a zenét, mert csak videó formátumot lehet feltölteni. De ahogy előttem írták jó eséllyel szerzői jogok megsértése miatt egyből eltávolítaná az oldal.
2019. aug. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Én szívesen segítek, de magyarázd már meg nekem előbb, hogy mi értelme van annak, hogy feltöltesz egy zenét, egy videómegosztóra ?
2019. aug. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Miert? Miert ne lehetne feltenni?

Nem ertem.

Koncert felvetelt szeretnek feltenni,van fent sok,videki koncertek felvetelei,en is szivesen nezem.


De nem ez volt amugy a kerdes...

2019. aug. 11. 09:26
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

"Miert? Miert ne lehetne feltenni?"

Felrakhatni felrakhatod, viszont ha a jogtulajdonos engedélye nélkül teszed és rálel (vagy a Youtube automatikus Content ID rendszere szúrja ki), akkor az törlésre kerülhet.


Ennek a háttere a jogszabályokban keresendő:

"26. § (1) A szerző kizárólagos joga, hogy a művét sugárzással a nyilvánossághoz közvetítse, és hogy erre másnak engedélyt adjon. Sugárzás a mű érzékelhetővé tétele távollévők számára hangoknak, képeknek és hangoknak, vagy technikai megjelenítésüknek vezeték vagy más hasonló eszköz nélkül megvalósuló átvitelével."

Forrás: 1999. évi LXXVI. törvény a szerzői jogról [ [link] ]

2019. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Koszi a semmit.Megoldottam.
2019. aug. 11. 12:29
 7/15 A kérdező kommentje:

Bocsanat,rosszul irtam,videot,amiben zene van egy koncertrol.

De mar megoldottam.

2019. aug. 11. 12:33
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
különben pedig a koncertvideók az egyik legkárosabbak a zenészekre...rengeteg "rajongó" van, aki inkább fel sem emeli a seggét, hogy elmenjen a koncertre, hiszen úgyis lesz néhány idióta, aki a teljes koncertet levideózza és feltolja a netre...
2019. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok kedvességet, igazán öröm volt veletek diskurálni.

Utolsó előtti.Csak hogy megnyugodj,nem várom a pénzespostát, mivel még sok évem van a nyugdíjig....Amúgy nem kéne személyeskedni,semmit nem tudtok..

Felteszek egy kérdést, direkt odaírom hogy segítő választ várok nem leoltást..

Undorítoak vagytok.

Utolsó,igen,megoldottam, képzeld!!

Fel van töltve ,amit akartam...

Járok rockkoncertekre,és a többiek, akikszerinted " nem emelik fel a seggüket" is had láássák.

Dől belőletek a rosszindulat....

További szép napot,remélem feldobta a napotokat a sok rosszindulatú hsz. !

2019. aug. 11. 13:23
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

"Felteszek egy kérdést, direkt odaírom hogy segítő választ várok nem leoltást.."


Nem is azzal van a baj, hanem a folyamatos fellengző hangnemmel.

2019. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!