Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minimális tárhelyű szöveges...

Minimális tárhelyű szöveges honlapot szeretnék, hol lenne érdemes? Már egy ideje keresgélek, de semmi jót nem találok.

Figyelt kérdés
Szóval kifejtve. Én egy olyan szööveges oldalt szeretnék, ahol tényleg csak szöveg lenne, semmi kép. Ezért aztán a tárhely minimális. Ingyeneset szeretnék, reklámmenteset, és megbízhatót, akik már régebb óta a piacon vannakk, és nem kell 1 év múlva átköltöztetnem a weboldalt, hanem lehetőleg 5-10 év múlva is számíthatok arra, hogy létezni fognak. Mármost úgy látom, hogy szöveges oldal már nem divat és ha 1TB fotót szeretnék ingyenesen tárolni, akkor arra van lehetőség, de erre meg valahogy nem igazán találok, ami a fentieknek megfelel. Van sok ingyenes tárhelyszolgáltató, ahol ilyen kis igény ingyenes, bár sok esetben ez annyira nem igény, hogy nem is gondolnak rá külön. Viszont ezzekkel az a bajom, hogy többnyire nem régi cégek, hanem mondjuk tavaly alakultak, és lehet hpogy csak reklámkampány, aztán egy év múlva vagy megváltoztatják, vagy megszűnnek. Már háromszor kellett így költöznöm.

2019. aug. 13. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
2019. aug. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Drone007 ***** válasza:

Megbízható ingyenes tárhelyet nem fogsz találni. Az ingyenesek pont a rendelkezésre állást és a megbízhatóságot nem tudják garantálni. Emellett egy normális domain-ért így is úgy is fizetned kell.

Ezért én ajánlom neked az ininet.hu -t. Testre szabhatod a tárhelyt, amire szükséged van, és csak azért fizetsz, amit használsz is. Kis igényű honlapokhoz tökéletes, és évi pár ezer forintból megúszod.

[link]

2019. aug. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ProduktON! válasza:

Én már vagy 10 éve a [link] vagyok. Mostani honlapom ( [link] is ott van. Elég megbízható. Bruttó 10.000 Ft / év díjon már van tárhelyük.


De ha minél olcsóbbat akarsz, a [link] a legolcsóbb, akiket én így most fejből tudok. 3-4.000 Ft / év a legolcsóbb tárhelyük.


Ingyeneset én sem ajánlok. Nem tudják garantálni a honlapod folyamatos működését.


Azt viszont nem értem, hogy minek egy 1 TB fotó. Több száz képet tartalmazó weboldal esetében sem szabadna, hogy a honlap mérete pár 100 MB fölé emelkedjen. Nem eredeti, ilyen 4000×2000 pixel méretű képeket szeretnél elhelyezni a weboldalon, ugye? Optimalizálni kell a képeket. Akkora méretűre vágni, amekkorában fel lesznek használva a weboldalon, illetve tömöríteni.

2019. szept. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!