Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha megbököm facebookon azt...

Ha megbököm facebookon azt észreveszi?

Figyelt kérdés
Tetszik valaki irtam facen neki de gondolom nem jelzi ki neki mert nem ismerősöm.biztos a szűrtekbe megy az üzenet.bejelölni se lehet ugy van allitva neki csak ha lenne közös ismerös.valahogy már jo lenne ha észrevenne ezér gondoltam megbököm,de remélem azt észreveszi igy hogy ismeretlen.

2019. aug. 16. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A szűrt üzeneteknél is jelzi, ha van új üzenet. Az illető csak vastagon lesz*rja.
2019. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megböktelek. Észrevetted?
2019. aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
# 2 Ugyanezt akartam írni, de komolyan. ✋
2019. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem aki eddig irt ismeretlen a szürtbe,engedélykérésekbe ment es sose kaptam értesitest.valamit csak hetek után olvastam el.
2019. aug. 16. 21:32
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak az érdekel hogy ismeretlennél kijelzi ertesiteskent a bökést.
2019. aug. 16. 21:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

És mi lenne, ha odamennl hozá, váltanál vele pár szót?


HA bökdösöd, az csak felmérgeli esetleg.

Ne azon a szar fészen írjál, várva, hogy egyszer talán észreveszi, hogy "Nű, egy üzenet, ez meg ki a f@..om?)


Hanem LEGYÉL FÉRFI!! Menj oda hozzá, szólítsd meg, és legfeljebb elutasít

De még mindig jobb, mintha napokig tartó bizonytalanság

2019. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem ismerem,egy városban élünk,az elmult 5 évben 2 szer láttam véletlenül az utcán.legutobb nagyon rákattantam.véletlenul tudom a nevét is.nem reg ota van facebookja,irtam is neki de nem hiszem hogy látszik neki.ezert gondoltam a bökésre mert akkor legalább tudna rolam.de azt meg nem akarom hogy megint évek teljenek el hogy hátha megint meglássam véletlenül.
2019. aug. 17. 15:47
 8/10 anonim ***** válasza:
a messenger jelzi, hogyha "gyanús" üzenet érkezett valakitől...szóval biztos látta, maximum figyelmen kívül hagyta, mert nem érdekli...engedd el.
2019. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem is irtak ismeretlenek de nem jelezte ki.veletlenül talaltam meg őket.
2019. aug. 20. 16:37
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem kiemeli a beszélgetések felett vastag betűkkel, hogy valaki fel akarja venni velem a kapcsolatot. igaz, csak 1x, és ha rákattintottál, de nem csináltál semmit, többször nem adja be, onnantól tényleg csak akkor látja az ember, ha belemegy a szűrt üzenetekbe.
2019. aug. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!