Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon be tudom állítani...

Facebookon be tudom állítani valahogy, hogy az ismerőseim ne kapjanak értesítést arról, ha hozzászólok valahol valamihez?

Figyelt kérdés
Avval nincs gond, ha a bejegyzéseimet vagy a megosztásaimat látják. De azt szeretném, ha kommentelek valahol, akkor azt ne lássák, legalábbis külön értesítést ne kapjanak. Most a napokban hozzászóltam egy csoport bejegyzéséhez, amiből röhejes vita kerekedett, és az ismerőseim, akikkel találkoztam, ezt rágták, hogy minek megyek bele ilyen fölös vitába. Közülük senki nem tagja az említett csoportnak, tehát nem azért látták. Meg lehet oldani valahogy? Tehát csak a komentekre vonatkozóan.
2019. aug. 17. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nyílt csoport, ugyanúgy látják, hogy hozzászólsz. Külön értesítést nem kap erről senki.
2019. aug. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1. Az, hogy látják, az még nem lenne elég arra, hogy másnap mindenki ezen rágódjon a kérdező ismerősei közül. Szóval valami miatt tudomásuk lett róla, és ez lenne a kérdés, hogy miért, ez engem is érdekelne.
2019. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2: Megkérdeztem akkor őket, azt mondták, hogy a hírfolyamban kapták, hogy hozzászóltam a bejegyzéshez. (pl. Kovács Géza hozzászólt Zabhegyező kft. bejegyzéséhez). És elől az én kommentem. És kíváncsiságból elolvasták.
2019. okt. 8. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!