Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom elérni azt a...

Hogyan tudom elérni azt a böngészőmben, hogy a Backspace hatásával véletlenül se ugorjon vissza az előző oldalra?

Figyelt kérdés

Ha pl. itt írok egy rakás szöveget, elég frusztráló, hogy ha véletlenül inaktiválom a szövegbokszot, és backspace-t nyomok, akkor visszaugrik az előző oldalra, és végleg elveszítek minden addigi beírást.

Az is segítség lenne, ha megírjátok, hogy ilyenkor hogyan tudom visszanyerni a szöveget.



2019. aug. 19. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Szöveg írása közben kimásolod, vagy wordpadba írod.


Backspace probléma: Talán valami plugin vagy ilyesmi.


[link]


Itt van egy.


Kérem a pontomat.

2019. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Mert egyszerűbb ide kiírni egy kérdést, majd más megkeresi helyetted.
2019. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alain Delon ***** válasza:
51%
Kiveszed a billentyűparancsokból.
2019. aug. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Alain Delon adta meg privátban a megoldást (pert úgy kérdeztem rá konkrétan), de gondolom, nem bánja, ha megosztom a válaszát, hátha másnak is segít.


"Azt kell csinálni, hogy a böngésző címsorába beírod, hogy about:config, ott a keresősávban rákeresel a backspace szóra, és annak a sorában a 0-t átírod 2-re. Én a Vivaldiban néztem meg, ott van a beállításokban olyan, hogy "Gyorsbillentyűk"."

2019. szept. 3. 09:45
 5/6 anonim ***** válasza:
#1 is ugyanezt a megoldást linkelte.
2019. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alain Delon ***** válasza:
5: Csak nem bírta kibogozni az angolból.
2019. szept. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!