Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ellopot Youtube csatorna...

Ellopot Youtube csatorna visszaszerzése lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Feltörték az email fiókomat! A rendszer jelezte, hogy jelszó változtatás történt! Természetesen egyből jeleztem, hogy nem én voltam! A fiókomat blokkolták, majd pár nap múlva vissza kaptam! Megváltoztattam a jelszót! Viszont.. Az email fiókhoz/google accounthoz kapcsolt Youtube csatorna eltűnt a fiókombol! Mintha ott sem lett volna! Viszont az emailekben ott vannak a Youtube-tól kapott üzenetek pl.. A Youtuve csatorna azóta is él! Megváltoztatták a profilképet, és a bemutatkozó szöveget! De maga a csatorna még ott van! Lehetséges, hogy aki feltörte az valahogy átrakta a csatornát egy másik email címre, és én ezért nem férek hozzá? A Google mindenhol azt írja, hogy állítsam helyre a GOOGLE fiókomat.. De hát az már helyre van állítva.. 😁 Írtam a Youtube ügyfélszolgálatra de ott nem foglalkoztak velem! Valahogy ki lehetne deríteni, hogy milyen accounthoz van most csatolva a Youtube csatorna? Mit tehetnék? Bocsi ha összeszedetlenül írok, de több napja szarakodok ezzel és kezd elmenni a türelmem! :/ Nem volt sok feliratkozó rajta (1500 körül) de nekem fontos csatorna volt! Örűlnék ha valahogy vissza lehetne szerezni! Az se baj ha egy hekker meghekkeli a hekkert vagy nem tudom! Csak kapjam vissza a csatornámat! Köszi a válaszokat előre is! Szép napot nektek! :)



2019. aug. 20. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:

A gmail email fiokodat vagy más email fiokodat törték fel (ha feltörték egyáltalán)??? Mert Google Fiokot ezzel is, azzal is lehet regizni és azon keresztül jutsz el a YouTube csatornádba.

A YiuTube nem az email fiokodból, hanem a Google Fiokodból tűnhetett el (ha egyáltalán eltűnt), mert a Google Fiokhoz kapcsolódik.

Ezért elsősorban a Google Fiokodba lépjél be és ott keresd meg a YouTube fiókodat, amelyben benne vannak saját Google szolgáltatásaid, köztük a YouTube és ott kattints a YouTube ikonra. Lehet, hogy ujra be kell regisztrálnod (aktiválnod) a YouTube-t, dehát ennek is és más Google szolgáltatás aktiválásának a jelszava megegyezik a gmail cimedével, de ha más cimmel regisztráltál Google Fiokot, akkor annak jelszavával. Mivel emailt jelszót változtattál, megváltozott a YouTube-hez jutás is.

2019. aug. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja igen, a Google Fiokba belépés itt van:

[link]

2019. aug. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A google fiókomba hiába lépek be. Nincs olyan opció amivel "újra tudnám regisztrálni" a youtube fiókot vagy ilyesmi! Van más google fiókom/youzube csarornám. Oda belépek ott egyből ott van a csatorna, és tudom kezelni! Itt ebben amit feltörtek (valóban feltőrték, ezért kellett új jelszó stb) a "saját szolgáltatások" (vagy valami ilyesmi) fül alatt nincs a youtube! Szóval nem tudom bekapcsolni vagy ilyesmi! Nem tudom, hogy lehet hozzá adni esetleg!? 🤔
2019. aug. 21. 07:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha ezen az uton se tudsz belpni a "feltört"? youtube fiokodba, akkor valami stikit csináltál és elveszitetted azt:

[link]

2019. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!