Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengeren miért nem tudom...

Messengeren miért nem tudom feloldani az üzenetek tiltását?

Figyelt kérdés
Letiltottam valakit messenger alkalmazásban de ahányszor rámegyek hogy tiltás feloldása és megnyitom újra a beszélgetést azt írja hogy le van tiltva. BTW mit lát a másik személy abból hogy messengeren tiltva lett?

2019. aug. 20. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ő lent a gépelő mező helyett egy kék csíkot lát rajta egy szöveggel hogy nem tud válaszolni a beszélgetésre. Lehet csak bugos, megpróbálhatod hogy facebookon belül veszed le róla az üzenetek tiltását, illetve az is lehet hogy magánál közben ő is tiltott téged.
2019. aug. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Facebookon már leszedtem az üzenetek tiltását, elvileg ott tudnék is írni, de messengeren belül nem. Ráadásul amikor facebookon lépek be közös csoportba beenged gond nélkül, messengeren figyelmeztet hogy az egyik tag tiltva van és biztos el akarom-e olvasni a beszélgetést.
2019. aug. 20. 22:35
 3/3 anonim válasza:
Újra kell telepíteni a messengert, akkor leveszi a tiltást.
2022. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!