Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi figyelmeztetést kaptál...

Mennyi figyelmeztetést kaptál nCore-on? És miért?

Figyelt kérdés

2019. aug. 22. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit, de jópár torrentemet törölték. A legtöbbet dublikáció miatt (én tettem fel azt is pakkban), volt amit túl nagy képszélesség miatt.
2019. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszike a választ. Még jöhetnek válaszok. :)
2019. aug. 22. 11:23
 3/10 CspCsj ***** válasza:
100%

Egyet, hogy régen jelentkeztem be.

Utána töröltek inaktivitás miatt.

2019. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyet, az asszony nem fogta fel hogy minimum 48 órán keresztül futnia kell a torrentnek, én meg gyanítottam hogy nem annyira agysérült hogy ellenőrizni kellene. Később küldtem neki meghívót, gondoltam arra majd odafigyel, de pár hónap után ki is vágták.
2019. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ma 13:11 És akkor odalett a -1000 pont a semmiért, mi? :(
2019. aug. 22. 13:16
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Jó is lenne ha már mindenki elfelejtené a filmek/sorozatok és a zenék letöltését 2019-ben.
2019. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
TV és a torrent halott már évek óta, végre lesz széles rétegben elérhető alternatíva. Streamingé a jövő...
2019. aug. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: Hát nagyon nem. Egyrészt ha nincs net meg vagy lőve (nálunk napi szinten elmegy többször is, de van hogy félnapig sincs), sok helyen még mindig kevés a sávszélesség hozzá, illetve NINCS olyan Streaming szolgáltatás amin keresztül megfelelő minőségben lehetne elérni a zenéket. Mondjuk már van rá kezdeményezés, de a kínálat még közel nulla. Én ha tehetem megveszek minden kiadványt amire szükségem van, de zenéből volt már párszor hogy le kellett töltenem netről mert már nem lehetett sehol sem hozzájutni.
2019. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
8# Mondjuk tényleg sok embernél, olyan magyarosan letöltjük, abból is vmi ócska bdrip-et. Zene meg a sima YouTube-ról, vagy onnan konvertálva ótvar minőségben. De 2019-ben nem vagyok hajlandó ilyen dolgokkal szórakozni. A kényelemért és a kimagasló választékért meg fizetni kell. A lineáris tévé a fiatalok között halott. Az idősebb korosztály és a vidék miatt létezik még egyáltalán. De szerintem 10 éven belül már csak egy régi emlék lesz mint a hétfői adásszünet :)
2019. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 csak. Egyik inaktív másik a feltöltés
2019. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!