Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Ha van egy logger blogom, azt át tudom mozgatni egy az egyben egy másik gmail-es fiókomba?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gmail. blog, blogger

aug. 22. 15:06  Privát üzenet  

A válasz

Régi google fióknál a blogban: Beállítások –> Egyéb –> Tartalom biztonsági mentése

Új google fióknál a blogban: Beállítások –> Egyéb –> Tartalom importálása

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 22. 15:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Olyan lehet hogy ha én fetudom húzni csak az egyik szemöldökömet, akkor az egy idő után úgy fog kinézni, hogy az egyik fentebb van (amit tudok mozgatni) a másik meg nagyon lent?
Hogyan tudok egy div-ben egy másik div-et mozgatni javascripttel?
A laptop a töltőt nehezen érzékelte mozgatni kellett. Azt gondoltam a kábel a rossz. Elszakadt az a töltő kaptam egy másik tápot ami elvileg ugyan az de a laptop nem érzékeli. Mi lehrt a baj?
Letöltött állományt át lehet mozgatni torrentben másik meghajtóra, úgy hogy a seed megmaradjon?
Van olyan program linuxra, amely képes bluetoothon keresztül fájlokat másolni/mozgatni/törölni egy másik készüléken? Ha igen, melyik az?
Facebookon megszünt már az az opció, hogy átlehet mozgatni a képeket a másik albumba?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!