Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrent letöltést hogyan...

Torrent letöltést hogyan tudnám beállítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Új ház, új város, vadiúj internet (Telekom). Minden működik, kivéve a torrent file -ok kezelése.


Ncore -ról próbálnék letölteni, de folyamatosan csak peereket keres, elakad a letöltés stb.


Amiket próbáltam: port biztos hogy nyitva van, ezt ellenőríztem. Tűzfalhoz hozzáadva, routeren engedélyezve, kliens beállítva stb stb itt sehol nincs hiba. Próbáltam uTorrent, Bittorrent és qBittorrent klienseket, egyenként 3-4 különböző évszámú verziót, mint pl uTorrent legstabilabb 2.2.1 -es és 3.1.3 -as verziót is. Semmivel nem történt változás. Több géppel próbálkoztam (3) és több felhasználó névvel (3). Ncore -on egyik sincs jelenleg tiltva letöltésmegvonással.


Valakinek valami ötlet?


Előre is köszi a válaszokat.



2019. aug. 23. 19:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Kérdés leírásából kimaradt: próbáltam már torrent file -okat, így pl piratebay -ról szedett torrentet letudtam tölteni, tehát a letöltés működik, valami az ncore -os file -okkal nem szuperál. Másik magyar torrent oldal nem igazán jöhet számításba, régebben voltak regisztrációm és nem győztem írtani a vírusokat, kéretleneket meg szűrni a low quality letöltött hulladékot.
2019. aug. 23. 19:31
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáltál várni arra hogy találjon peereket, vagy csak láttad, hogy 2 percig nem indul el a letöltés, és meg akartad javítani? Van, hogy hosszabb ideig tart, míg elkezdi, hiába írja hogy van peer.


A hozzáadott komment alapján nem a kliens és nem a net a probléma, de nem is az nCore. Vagy a Té szórakozik, vagy csak időbe telik míg peert talál.

2019. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Több törrent file van behúzva, némelyik több mint 24 órája. Népszerű aktuális file -ok, amikre több száz peer aktív peer van jelenleg.
2019. aug. 23. 20:00
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Biztos hogy van privát IP -d? A szolgáltatók néha szoktak NAT -olt címet adni. Bár mondjuk a tréhómnál még nem hallottam ilyenről.


Azon kívül rágjuk át a beállításokat részletesen. Mert lehet valamit benéztél.


Mi a modem pontos típusa? Ha használsz külön routert, annak mi a potos típusa? Milyen beállításokat csináltál rajtuk?

2019. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megoldódott. Az nCore minden értesítés nélkül tiltóra tette mindhárom accountunkat, félreértésről volt szó. Már rendezve lett.
2019. aug. 24. 21:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt a tracker státusznál látnod kellett, ott írja ha bármilyen gond miatt nincs kommunikáció. Bármelyik megállt torrentre kattintva a részleteknél a tracker fülön a tracker címével egy sorban írja a konkrét hibát.


Gondolom az volt a baj, hogy össze-vissza beléptél más fiókokkal ugyanazon a gépen, és ezt tiltják mert dupla accountnak veszik.

2019. aug. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!