Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok üzenetet...

Miért nem tudok üzenetet küldeni Tumblr-ön?

Figyelt kérdés
Mikor el szeretnék küldeni egy üzenetet valakinek, ezt írja ki a Tumblr a telefonomon: Please verify your email address before talking to on Tumblr. Vagyis: Ellenőrizzem az email címet, mielőtt írnék? De azt hol kell és hogy? Sehogy sem tudom. Az email-ban sem kaptam semmilyen özenetet.

2019. aug. 26. 00:27
 1/4 anonim válasza:
E-mailben általában küldenek egy linket, arra kell rákattintani és akkor biztosak lehetnek benne, hogy a fiók tényleg a tiéd és küldhetsz üzenetet. Ha nem kaptál ilyen e-mailt akkor az ilyen felugró üzeneteknél általában van opció, hogy újraküldik, illetve nézd meg a spam mappádat.
2019. aug. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszii

Sajnos nem kaptam email-t. Egyébként mi az a spam mappa és hol lehet megnézni?

2019. aug. 26. 11:58
 3/4 anonim válasza:
A spam gyakorlatilag nem kívánt, tömegesen elküldött e-mail. A gmail általában automatikusan külön mappába teszi ezeket, hogy később törölhesd. Gmailben a bal oldalon találsz egy menüsort (beérkezett, csillagozott, stb.) ott kell lennie egy olyannak hogy "továbbiak". Erre rákattintasz, kihoz még több kategóriát. Legörgetsz (a menüsorban, NEM az egész oldalon) és ott van olyan, hogy spam.
2019. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Uhh, végre megtaláltam. Kösziiii

Ment a like

2019. szept. 28. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!