Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom magam messengerro...

Hogyan tudom magam messengerrol letiltani?

Figyelt kérdés
Facebookon tudom hogy kell, de úgy messengeren ugyanúgy írhatnak,és pont az a lényeg hogy nem akarom hogy írjanak, letörölni se akarom mert nem biztos hogy vissza tudom telepíteni a helyhiány miatt, valaki segítsen

2019. aug. 26. 18:53
 1/2 anonim válasza:

Magadat nem tudod, de viszont bárkit lenémíthatsz. Persze... Igen időigényes lehet, ha sok ismerősöd van. De, ha lenémítod őket, akkor nem kapsz értesítést. Ugyanakkor letilthatod a felhasználókat, bár azt lehet, hogy sértésnek vélik (ha persze ez számodra nem gond, akkor megteheted), így még üzenetet sem tudnak küldeni.


Remélem tudtam segíteni! :)

2019. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom, van olyan hogy az egész messengert is letudom nemitani, de en ugy akarom hogy üzenetet se tudjon írni senki
2019. aug. 26. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!