Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rá szoktatok kattintani a...

Rá szoktatok kattintani a reklámokra böngészés közbe? Volt hogy hasznos volt egy reklám

Figyelt kérdés
2019. aug. 26. 19:55
 1/4 Mr. V. ***** válasza:
100%

Elég sokan már reklámblokkolót használnak, mert már nem szolidan megbújik 2-3 reklám, hanem tolják az ember pofájába.

Így pl. akik így reklámmentesen élnek (mint pl. én is), azok nem is látnak reklámot, de ismerőseim, akik nem használnak blokkolót, őket pl. idegesíti és mivel kaptak már be vírust 1-1 reklámra véletlenül kattintás miatt, ezért ők is kerülik ezeket.

2019. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Blokkolom a reklámok többségét, de így is akadnak Facen és egyebeken. Megesik, hogy megnyitom, rákeresek. Főleg, hogy "célzott" reklámok szoktak jönni. Például biciklit kerestem neten, akkor bringásak voltak. Mostanában túra cuccokat, azóta azokkal bombáz. Volt hasznos is köztük, megtaláltam boltokat, márkákat.
2019. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem, és a youtubon is mindig dislike-olom.
2019. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ublock Origin

NoScript

Plusz van egy vékonykliensem felkonfigolt Pi-Hole-lal, ami több mint 3.2 millió domaint helyből tilt. Ez utóbbi ráadásul hálózat szinten működik, szóval még például freemium mobilos appokban sem jelenik meg reklám.


Az oldalak fingani nem tudnak, amíg meg nem engedem nekik, nemhogy reklámot betölteni.

2019. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!