Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekom szolgáltatás (tv,...

Telekom szolgáltatás (tv, internet) mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Külföldön tanulok,és apám lecseréli az eddigi szolgáltatókat, mert eléggé szerteágazik és drága, de én nem hallottam róla jókat jelenleg UPC, Digi tv szolgáltatásunk van és Invitel internet. Minden érdekelne,a kép minősége szokott e lefagyni a kép , az internet ingadozik e? Szolgáltatás ára gyakran emelkedik e? Én minden elfogultság nélküli véleményt kérek.

2019. aug. 28. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen technika van kiépítve felétek. Ha van optika akkor azzal gond nem lesz.
2019. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Az IPTV képminősége borzasztó. Rosszabb mint az ingyenes MinDig TV.
2019. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát falun lakunk, nem hinném, hogy megérte nekik optikát kiépíteni. De szólok, hogy telefonáljon be, és érdeklődje meg, vagy esetleg lefedettségi térkép van e erre,nem tudom.
2019. aug. 28. 15:45
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Internetből a Digi az egyetlen, ami igazán megbízható szolgáltatást tud nyújtani.

TV mindegy, de a trékomot a borzasztó ügyfélszolgálat és a vállalhatatlan internet miatt olyan messziről kell elkerülni, ahogy csak lehet.

2019. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy rossz az internet, de nem hinném, hogy vidéken ki tudnánk használni a digi 1000-es netét, mert valószínűleg nincs is kiépítve, szóval szerintem a 30 mbit/sec-es lenne a maximum amit tudnánk kérni a digi/telekomtól is, de nem tudom pontosan hogy szól a szerződés, mert már nem vagyok otthon. Félreértés ne essék, nem a Telekomot védem vagy a Digit támadom, csak ésszerűen szeretnék hozzáállni.
2019. aug. 28. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Helyben kiépített kábel TV hálózatot üzemeltető szolgáltatót lenne célszerű választani, mind árban, mind minőségben.

Írtad hogy Inviteles körzetbe vagytok, így ott a Telekom csak mobil internettel van jelen, a TV pedig tányéros megoldásba.

A műholdas TV -vel a legnagyobb gond, hogy nem szétosztható mint a kábel TV, minden végponthoz kelleni fog beltéri egység.

Az internet pedig mobilnet, annak korlátaival, és problémáival.

2019. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Majd utána járok, hogy a Telekom milyen lefedettséggel rendelkezik a településünkön. Pénteken jön a szerelő, kíváncsi leszek a teljesítményére, ha hazamegyek decemberben, de a hűségidő miatt 2 évig biztosan lesz, ha jó lesz, ha nem.
2019. aug. 28. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!