Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Idegen SSID kód a wifi hálózat...

Idegen SSID kód a wifi hálózatban, hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Éjjel 1 órakor elment a netem. A telefonomon a beállításoknál néztem a wifi kapcsolatot,és ott,a saját azonosítóm alatt megjelent egy vad idegen SSID kód. Upc vezetékes netem van,2in 1 boxal. Tök egyedül élek,kertes házban,szomszédok nincsenek a közelben. Mi lehetett ez? Abszolút nem értek a számítástechnikához,úgyhogy a leoltásokat hanyagoljátok kérlek! Megmondaná vki,hogy mi volt ez?

2019. aug. 29. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül UPC Wi-Free jelent meg? Az a UPC közösségi hálózata, amire bárki rácsatlakozhat és netezhet (a te hálózatodtól szeparáltan), cserébe te is kapcsolódhatsz másokéra. Ha nem szeretnéd, az ügyfélszolgálaton letilthatod. Akkor nem lesz megosztva a neted, de te se csatlakozhatsz másokéra.
2019. aug. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Attól még nálam nem megy el a net,ha vki kapcsolódik a free wifire. Ameddig az idegen kapcsolódás jelen volt,addig nálam nem volt net.
2019. aug. 29. 09:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem megy el, az akkor központi hiba volt.
2019. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!