Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az esélye annak, hogy én...

Mi az esélye annak, hogy én egy 1000 éves laptoppal elkezdek egyedül bitcoint bányászni, nem közösségben s véletlenül pont én nyerem el a jutalmat s lesz így néhány bitcoinom?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Semennyi, mert ez nem is így működik. :D
2019. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Fingod nincs rola hogyan mukodik a Bitcoin banyaszat. De tudod mit, vedd a laptopodat, es kezdj el banyaszni. Hatha bejon...
2019. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hajrá, néhány forintot biztos összeszedsz néhány hónap alatt.
2019. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem keresnéd meg az elfogyasztott áram árát sem.
2019. aug. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

De pontosan igy mukodik, ha elkezdesz solo miningolni akkor van ra eselyed, hogy te talalod meg a kovetkezo blokkot es ezzel a 12,5 bitcoin blokk rewardot es a blokkba levo tranzakcios dijakat te kapod meg.


Az eselyed kicsi, de kiszamolhatod.

Hashrate: 86,14 Exahash/s = 86140000000000000000/s

Laptop hashrate-t egyenfuggo nagysagrendileg 0,5 Mhash/s = 500000/s


Ebbol mar ki tudod szamolni.


1 a 172280000000000-hez az eselyed.

2019. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Alkérdés: akkor ezalatt az összes többi bányász számítása a semmiért megy? Olyan ez mi mintha mindenki egy aranyröggel célba futna s az első aranyrögét felhasználnák, a többiét meg kidobnák?
2019. szept. 3. 20:05
 7/13 anonim ***** válasza:

Felig, egyreszt nem megy a semmibe a szamitas, hosszutavon azzal aranyos mennyiseget banyaszol amennyi energiat/penzt beleraksz. A banyaszok poolokba tomorulnek, nem solo miningolnak igy ez az ido jelentosen lecsokken par napra hetre.


Masreszt nem linaris a dolog, tehat futoverseny helyett azt kell elkepzeli, hogy mindenki dobokockaval dobal es aki a dobokockan eloszor hatot dob az hozhat letre uj blokkot ezzel bezsebelve a blokk rewardot 12,5 bitcoint es a tranzakciok dijait amit ugy dontott hogy belerak a blokkba.


Csak a dobokockanak itt nem 6 oldala van hanem 172280000000000 es a laptoppal masodpercenkent 1x dobhatsz. De egy celhardverrel meg pl. 28 millioszor dobhatsz masodpercenkent.

2019. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
amúgy mennyi ideig tart ez a dobás egy "filléres" de még mai körülmények között használható (tehát mondjuk nem p2-es) átlagos laptoppal? mert ha abból indulok ki h a gépem úgyis megy akkor megérheti akármilyen kicsi is az esély. mint az egyszeri lottózó aki életében egyszer lottózott csak s akkor is ötöse lett:)))
2019. szept. 5. 17:59
 9/13 A kérdező kommentje:
ja bocsánat látom, másodpercenként egyet dobhatok, tehát egy éjszaka alatt rengeteget. mire van amúgy több esély? erre vagy a négyes lottóra? a négyes lottó huszad ennyit fizet, igaz olcsóbb is, 100 watt 1 hét alatt 700 Ft...háromszor annyiért huszszor akkora a nyeremény, a kérdés csak az, az esély hányszoros vagy hányadszorra? (igaz lotto esetén van esély ezen a héten egymilliárdra is. bár bitcoin esetén is megvan az esély hogy minden tizedik percben én nyerek s akkor annyiszor 30 millió Ft egy héten át
2019. szept. 5. 18:06
 10/13 A kérdező kommentje:
(én már 30 éve is ki be akartam rakni az Eprom IC-t hátha a véletlen átrendeződések miatt egyszer csak lesz benne egy repülőgép szimulátor) [link]
2019. szept. 5. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!