Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Privát Facebook videót le...

Privát Facebook videót le tudok tölteni? Én hozzáférek, csak szeretném lementeni.

Figyelt kérdés

2019. szept. 3. 14:58
 1/7 A kérdező kommentje:

És mégis miért?


Vannak az ilyen oldalak:

[link]


Kérdés, hogy ez biztonságos? Jelszót kér ilyenkor?

2019. szept. 3. 15:41
 2/7 A kérdező kommentje:
a jövőben
2019. szept. 3. 15:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért töröltetted a választ, pedig én konkrétan a kérdésre feleltem.

Le tudod tölteni ? Nem tudod, mert valamiért csak meg kérdezted.

Ennyi a kérdés, és a válasz. Mi itt a gond ?

2019. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem töröltettem
2019. szept. 3. 21:01
 5/7 A kérdező kommentje:

ettől függetlenül jó ha törlik az ilyen értelmetlen kekeckedő hozzászólásokat


mostmár egy ideje tudo, hogy mi a kérdés, de még mindig nem szóltál hozzá értelmeset

2019. szept. 3. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem kekeckedés, hanem finom kioktatás, hogy tanulj meg kérdezni, és ne legyünk 5 éves tanulatlan gyerekek szintjén. Mert ott vagy. Az illemről már nem is mondok semmit, hogy köszi, köszönöm, vagy légyszíves. Ismerősek ezek a szavak ? Nem, ugye ?
2019. szept. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Te vagy 5 éves gyerek szintjén, mint értelmileg, mint szociálisan, és mit kellett volna megköszönjek, ha nem válaszoltál semmi érdemlegeset? Egyáltalán minek szólsz hozzá, ha nem tudsz válaszolni? Te magad vallottad be, hogy már az elején is tudtad mit kérdezek, csak ki akartál oktatni. Bár ez mindenkinek nyilvánvaló volt, és teljesen fölösleges volt neked is, nekem is és mindenki másnak.
2019. szept. 4. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!