Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Laptopom kamerájával szeretném...

Laptopom kamerájával szeretném megfigyelni a szobát szakadozó nettel, milyen programot ajánlotok?

Figyelt kérdés

A szakadozó mikrohullámú net pl az okostelós alkalmazásokat mind kiüti.

Win7 van a laptopon.


2019. szept. 4. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
elég annyi, ha mozgás van, akkor rögzít nem?
2019. szept. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mr. V. ***** válasza:
100%

Ha csak néha néha néznél rá, akkor elég egy távvezérlő program (teamviewer, VNC, ...) és magad tudod bekapcsolni az épp neten lévő gép kameráját és látod a távoli elérés alatt a képernyőjét, amin pedig a kamera képét.


Ez a legegyszerűbb. Telefonon pl. a skype volt beállítható annó, hogy automatán felvegye, gépen nem tudom van-e ilyen lehetőség, mert már nem használom, de ha van, akkor akár ilyen videótelefonáló programokkal is megoldható.


Régi programot kell használni telefonra, az nem száll el: com.pas.webcam Ez nagyon régi (2.3-as is) rendszereken is elfut, a kép picit szakadozik, hangot külön mp3/wav formátumban lehet hozzá hallgatni, de megfigyelésre tökéletes. Router újraindítás után a készülék magától újracsatlakozik és nincs semmi tennivaló vele.

Én ezt használom 2 szobában is (nagymama megfigyelésére, mert már nem önellátó). Belső hálózaton több hetes teszten hibátlan, kívülről még nem próbáltam, hiszen máshol nincs netem, meg távolról mit tudnék kezdeni.

2019. szept. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom az utolsót.
2019. szept. 4. 13:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Bár az csak telóra jó, de laptopra pl a skypnál nem találom az automata hívásfogadás opciót.
2019. szept. 4. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!