Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagram miért nem válaszol...

Instagram miért nem válaszol az e-mailemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Problémám adódott az instagramon (feltörték a fiokom) , irtam az instagramnak e-mailt, de nem valaszolnak

Van olyan akinek már válaszoltak? Tegnap este írtam, valaszolhatnak még, vagy ne varjam?!!



2019. szept. 4. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Helo! Itt egy kis segítség.


[link]


Amúgy angolul irtál nekik nem? Mert ha nem akkor nincs miért várjál. Addig is tedd meg a szükséges lépéseket:

Jelszó megváltoztatása / a fiókhoz tartozó e-mail cím megváltoztatása. Ha Facebook-al vagy regisztrálva akkor mind a Facebook mind az Instagram fiókod veszélyben van ha valóban feltörték. Siess mert ha feltörték akkor minden adatodhoz hozzáférnek mind a Facebook-on mind az Instagram-on.

2019. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves vagy !

A helyzet az hogy már megváltoztatták a jelszavam!

És olvastam ezt a “személyazonosság ellenőrzés” lehetőséget, kérelmezni kell.. és válaszul küldenek kódot, amit egy papírra kézzel leírva kell tartani, úgy hogy a kéznek, arcnak is láthatóan benne kell lenni a képbe .

Nos én ezt kérelmeztem, de valóban nem angolul.

2019. szept. 5. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Na látod? Ez volt a probléma a dologgal.

Itt van még egy kis segítség:

[link]

vagy

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2019. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, nemhiszem hogy ez volt a probléma, írtam angolul és erre sem érkezik válasz :(
2019. szept. 8. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!