Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem írja ki a facebook...

Miért nem írja ki a facebook hogy ki törölt az ismerősei közül?

Figyelt kérdés
Ráadásul asztali gépen a lista is összevissza van, nehogy össze tudja hasonlítani az user ha véletlenül kimásolta korábban a neveket notepadra.

2019. szept. 4. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Miért írná ki? Úgyis észreveszed ha keresed az illetőt.
2019. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Miért nem írja ki?


Igen ha véletlenül eszembe jut (akár 1000 év múlva) vagy valamiért rá akarok nézni.

2019. szept. 4. 14:23
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
A Social Fixer for Facebook nevű kiterjesztésben van egy Friend manager menüpont, itt ha egyszer elmentetted a barátaid listáját, utána mutatni fogja a változást
2019. szept. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért mégis csak a legnagyobb igazságtalanság, hogy azt nem írja ki, hogy ki törölt az ismerősei közül és hogy ki nézte meg az adatlapodat, mert hogy adatvédelem és hogy ne legyen belőle balhé, ugyanakkor ha lájkolok valamit vagy hozzászólok valamihez, az kötelezően látható az ismerőseim számára, és még csak utólag sem tudom kitörölni a láthatóságát mások számára hogy lájkoltam és hogy hozzászóltam.
2019. szept. 5. 19:38
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem az elsőnek van igaza...ha valaki csak x idő után fogja tök véletlenül észrevenni, hogy már nem az ismerőse, akkor az mégis mit számít?


a lájkok láthatósága is pont ilyen...tökmind1, hogy látszik-e, mert akit nem érdekel, az normál esetben úgyis csak átgörget rajta...

2019. szept. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nincs igaza, se neked.


A törlés nem láthatósága miatt azért, mert lehet hogy ha tudná ki törölte, azonnal tudná kezelni a helyzetet, nem akkor amikor 1000 év múlva észre veszi. Amellett meg nem hinném hogy csak én lennék akit érdekel az ilyen dolog, vannak rajtam kívül sokan.


A lájk láthatóságával meg azért nincs, mert egyrészt az ember magánügye hogy mit lájkol (én nem is értem hogy nincs ez így kezelve facen), másrészt meg ebből is lehetnek galibák meg gubancok. Tudok erre számtalan példát felhozni, és a következő ellenvetéseknél fel is fogok hozni. Bár ahogy látom, ott sem ebbe a rendszerben lesz keresve a hiba, hanem a majdan említett személyekben.

2019. szept. 9. 09:15
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

#1 és #5


Attól, hogy ti nem látjátok ennek a funkciónak az értelmét, ne vegyétek el azoktól, akiket mondjuk érdekelné hogy ki törölte a facebookról, még így elméleti szinten sem! Ha nem érdekel nem nézitek meg, de akiket érdekel, had nézzék már meg! Annyira utálom ezt a hozzáállást.

2019. szept. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Telepítsd az FBPurity plug-int..
2019. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mit kell azon kezelni? xy kitöröl téged, nyilván okkal. ha annyira nem vagytok közeli viszonyban, akkor meg is van a válasz.


ha meg közelebbi viszonyban vagytok, akkor meg őt minősíti, hogy nem tud annyit mondani, hogy nem vagyok rád kíváncsi...meg akkor valószínűleg nem fél év után veszed észre a hiányát.


mivel lenne jobb, ha értesülnél róla? egyből kérdőre vonnád, hogy hát te meg miért töröltél? és akkor magyarázkodjon? :D ugyanmár...

2019. okt. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"és akkor magyarázkodjon? :D ugyanmár..."


Ha megtette akkor vállalja nyíltan szemtöl szemben is, ne bújkáljon. :)

Egyébként itt van egy brutálisan nagy ellentmondás. Nem Részedről hanem a facebook részéről.

2019. okt. 8. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!