Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ismeri valaki a comfortinnac.c...

Ismeri valaki a comfortinnac.com weboldalt? Egy elég drága (150USD) cipőt szeretnék rendelni, de nem tudom, megbízhatóak-e.

Figyelt kérdés

Egy teremcipőt szeretnék rendelni, már nem gyártják 2 éve, náluk találtam belőle. (Legyetek szívesek mellőzni a "válasszak másik" cipőt mondatokat) :)

Elég kevés infó van fent az oldalon, facebookon sem találom őket, meg úgy sehol...

Tudtok segíteni? Köszönöm:)



2019. szept. 5. 10:47
 1/5 Shaddark ***** válasza:

Nem ismerem de megnéztem.

Kommunikálni csak űrlappal lehet, se telefon se email, ez nekem mindig gyanús - mert nem lehet elmenteni reklamációt pl.

- Ebayon sincs olyan cipő?

2019. szept. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shaddark ***** válasza:

Az üzemeltető céget sem találtam, ha küldenek egy féltéglát azt sem fogod tudni kit jelents fel.

A weboldal pedig nem használ https -t, azaz nem kapott tanúsítványt ami főleg gyanús.

Esetleg nem is kért mert ahhoz meg kell adnia a cégadatokat ezzel felelősséget vállalva a tevékenységéért.

httpS nélküli oldalakkal mindig vigyázni kell...

2019. szept. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


Nem találok sajnos sehol....


[link]


Erről lenne szó, 38-as méretben.

2019. szept. 5. 11:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Eleve tartózkodunk az olyan "webboltocskáktól", ahol:

* nincs mögöttük semmilyen cég - se a weboldal "Kapcsolat" menüpontjában, se a Felhasználási feltételeikben, se az adatvédelmi nyilatkozatukban

* nincs rendes felhasználási feltételük, se adatvédelmi nyilatkozatuk

* a domain tulajdonosa - amit itt ellenőrizhetsz: [link] - rejtett

* nincs SSL-tanúsítványuk: [link]

* nincsenek fenn semmilyen közösségi oldalon - Facebookon, Instagrammon, Twitteren,...

2019. szept. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Scam
2019. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!