Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook ne érzékelje a...

Facebook ne érzékelje a tartózkodási helyem, azt hogy lehet beállítani?

Figyelt kérdés

Jelenleg tartósan nem az állandó lakhelyemen tartózkodom, hanem munka miatt több száz kilométerre onnan. De alapvetően a facebookon az állandó lakhelyemet adtam meg, nincsenek is a munkahelyem közelében ismerőseim, stb.

Igazából nem szeretném senkinek reklámozni, hogy hol dolgozom, nem is írtam róla senkinek. De amikor belépek a facebook profilomba, mégis mindig tele van a munkahelyem címe közeli csoportok meg mindenféle cégek, üzletek vagy szabadidős programok ajánlataival.....

De miért?

Egyáltalán nem érdekelnek ezek, direkt a lakóhelyem környéki emberek és programok érdekelnek, ahova ugyan jelenleg ritkán, de később vissza fogok térni.


Gondolom az ismerőseim is sejthetik már, ha a facebook ennyire ide rak....


MIt tehetnék, hogy a facebook ne érzékelje, hogy honnan jelentkezem be, és elfogadja hogy …-i lakos vagyok és az ottani események érdekelnek????



2019. szept. 9. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A facebook beállításokban a helyadatok beállítás.
2019. szept. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A facebookot kicsit sem érdekled, a hirdetésekből és az adatait eladásából keresnek pénzt, az meg reálisabb hogy egy helyi boltban vásárolsz mint 400 km re. Tök mindegy mit állítasz, legfeljebb azt tudod befolyásolni hogy az ismerőseid mit látnak, nem azt hogy téged milyen reklámmal spammelnek.
2019. szept. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ismeroseid nem tudjak meg, ha nem posztolsz valamit ugy, hogy ott a hely. Az meg, hogy a fb mit dobal fel neked, a budos eletben nem tiltod le, mert mindent tud rolad.
2019. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!