Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az ilyen Youtube-osról? Csak én tertom ezt nem normálisnak?

Figyelt kérdés

Ezt a posztot tette közzé a Twitter fiókján:

"Ma reggel nem szólt sem a légkalapács, sem a kakas, cserébe fél hatkor már ébren voltam. El vagyok átkozva. Nem bírtam tovább aludni. Mindegy, hasznosult az idő, felmondtam két anyagot is. Viszont most meg olyan veszett fáradt vagyok, hogy lehet visszamegyek hunyni 1-2 órát


😣"


Én véleményem: kb. egy 8 órás munkahelyen 6-kor kezdődik a munka ergo hajnalba kell kelni, de ezek az emberek mégse sírják tele a internetet,ő meg egyszer életében felkelt 05:30-kor micsoda trauma ezt gyorsan közzé kell tenni, mert akkora hír...



2019. szept. 12. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Az se normális, hogy ezért kiírsz egy kérdést.
2019. szept. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Kit érdekel? Foglalkozz a saját életeddel, vagy legyél te is youtuber, ha ennyire irigy vagy!
2019. szept. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

valaki kiírja, hogy hajnalban felkelt milyen rossz, erre jössz ide telesírni sírni a gyakorit :D

érted már? te még nagyobb idióta vagy, mint a szemedben ő

2019. szept. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Nincs jobb dolgod prolikám?
2019. szept. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A 8 oras munkahelyek többsége ugyanúgy 8 órakor kezdődik.
2019. szept. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!